Naše výhody

S prováděním testů DNA máme bohaté zkušenosti

Společnost GENART s.r.o. byla založena v roce 2011 a za dobu své existence si společnost vybudovala silnou reputaci pro precizní a spolehlivé testování a stala se důvěryhodným partnerem pro tisíce klientů v České republice i v zahraničí.

Pravidelně rozdáváme slevové kupóny

Přihlaste se k odběru novinek a získejte přístup k exkluzivním slevovým kupónům. Registrovat se můžete v doní části stránky.

Nabízíme snadné a pohodlné testování

Proces testování DNA je navržen tak, aby byl co nejjednodušší a nejpohodlnější pro klienty. Je možné objednat si sadu pro odběr vzorků online a nechat si ji zaslat poštou. To znamená, že nemusíte navštívit ordinaci ani laboratoř, abyste se nechali otestovat. Vzorky DNA lze odebrat z různých biologických materiálů, obvykle stěrem bukálních buněk z vnitřní strany tváře. Proces odběru vzorků je jednoduchý a bezbolestný. Výsledky obdržíte v příloze e-mailu nebo poštou.

Používáme moderní technologie

Abychom mohli provádět provádět testy rychleji a zajistili přesnost a spolehlivost výsledků, investujeme do moderního laboratorní zařízení, špičkových analytických nástrojů a software pro zpracování dat.

Máme diskrétní a citlivý přístup

Pro mnoho lidí je testování DNA citlivou záležitostí. Naši pracovníci se chovají ke klientům s respektem a diskrétností. Také jsou vyškoleni v oblasti citlivého zacházení s tématy týkajícími se DNA a měli by být schopni zodpovědět vaše otázky ohledně testování a ochrany osobních údajů s empatií a pochopením.

Můžete nás navštívit na pobočce

Některým klientů není příjemné řešit citlivé záležitosti prostředníctvím e-mailu nebo telefonicky a preferují osobní kontakt. Můžete nás navštívit na pbočce v Praze - Běchvicích, jsme tu pro vás.