Proč testovat otcovství u nás

Příznivá cena

Cena již od 3 200 Kč za test otcovství ze vzorku domnělého otce, dítěte a popřípadě i matky (vzorek od matky není nutný ale významně zvýší přesnost výsledků). 1 600 Kč za přidání vzorku od dalšího dítěte nebo jiného domnělého otce. Žádné skryté poplatky, náš ceník je jednoduchý a přehledný.

Vysoká přesnost

Testy otcovství a příbuzenství provádíme i ve vysoce přesné variantě, kdy testujeme dvojnásobný počet genetických znaků než je běžné. Výsledkem je až 1000x vyšší přesnost DNA testů.

Kvalita a spolehlivost

Jsme si plně vědomi citlivosti informací které sdělujeme, proto pro zabezpečení spolehlivosti výsledků od každé osoby testujeme nezávisle dva vzorky. Postup zpracování vzorků v laboratoři a nakládání s výsledky analýz je důkladně kontrolován.

Anonymita

Nepožadujeme po Vás žádné osobní údaje, celý proces od zaslání vzorků, přes platbu až po sdělení výsledků testu může být anonymní. Výsledky se dozvíte na zabezpečené webové stránce po zadání hesla a kódu objednávky. Po vyzvednutí jsou výsledky testu otcovství skartovány a zaslané vzorky zničeny.

Rychlost

Výsledky testu jsou dostupné do 4 pracovních dnů od doručení vzorků, v případě expresního zpracování do 24 hodin.

Jednoduchost

Nepotřebujete žádnou odběrovou soupravu. Vzorky získáte podle návodu v pohodlí domova, stačí několik dopisních obálek a vatových tamponů.

Podpora

Na dotazy týkající se testů otcovství, objednávky a interpretace výsledků odpovídáme v naší on-line poradně 7 dnů v týdnu mezi 8:00 až 24:00. Volat můžete od 7:30 do 19:30 na telefon 607 670 011 nebo 222 365 730.

Kam dál?

Objednejte test otcovství nebo si přečtěte odpovědi na nejčastější dotazy